Registrace   |   Heslo

TJ Církvice „B“ – Chabeřice Star

02. května 2011  18:39
Sestava Církvice: Kutílek, Volenec. 2.dvojice: R.Laczko, Jelínek ( Havránek ). 3.dvojice: V.Holý, Šváb. 1.trojice: R.Laczko, Jelínek, Havránek ( Venc ). 2.trojice: Kutílek, Volenec, Šváb. Jednotlivec: R.Laczko. Sestava Chabeřice: 1.dvojice: M.Závorka ml., Král. 2.dvojice: M.Závorka st., Šťastný. 3.dvojice: Sátra, Jeništa. 1.trojice: M.Závorka ml., M.Závorka st., Šťastný. 2.trojice: Sátra, Král, Jeništa. Jednotlivec: M.Závorka ml
Utkání kola přineslo velkou bitvu a konečné vysoké vítězství hostů je až příliš kruté pro domácí tým, jelikož celkem sedm zápasů rozhodoval třetí set a z toho pouze dvakrát se body připisovaly na domácí stranu. Hned úvodní obě třísetové dvojice skončily smírem, když nejdříve Volenec s Kutílkem neuspěli proti Závorkovi ml. s Králem a naopak R.Laczko s Jelínkem byli nad síly Závorky st. se Šťastným. Církvičtí, ale neměli svůj den v zápasech trojic a obě vedené R.Laczkem a Kutílkem nestačily na soupeřové vedené Závorkou ml. resp. Sátrou. Naději domácím vybojovala jejích vložená třetí dvojice V.Holý – Šváb, která porazila Sátru s Jeništou rozdílem jediného míče ve třetím setu a korigovala na 2:3. Ovšem asi nikdo nevěřil tomu, že to byl poslední bodový zápis domácích. Další následující čtyři zápasy dokráčely do třetího rozhodujícího setu a lepší koncovka byla vždy na straně Chabeřic
( z toho dvakrát 9:10! ). Zdecimovaný domácí tým v posledním zápase již nebyl schopen odporu a podtrhl tak své nevydařené vystoupení v utkání. Nejlepším hráčem byl bezpochyby Milan Závorka ml., který byl stoprocentní ve všech svých pěti zápasech.