Registrace   |   Heslo

TJ Jiskra Zruč n.S. – NK Sparta Kutná Hora

09. května 2011  11:04
Sestava Zruč n.S.: 1.dvojice: Vilímovský, Staněk. 2.dvojice: P.Janda, Rebhán. 3.dvojice: J.Janda, P.Klofáč. 1.trojice: Vilímovský, Staněk, A.Klofáč. 2.trojice: P.Janda, J.Janda, Rebhán. Jednotlivec: P.Janda. Sestava K.Hora: 1.dvojice: J.Škarka ml., Syrový. 2.dvojice: D.Škarka, Kubek. 3.dvojice: Hron, Hájek. 1.trojice: J. Škarka ml., Syrový, Hájek. 2.trojice: D.Škarka, Kubek, Hron. Jednotlivec: Kubek.
Rovněž toto utkání bylo hodně podobné tomu ve V.Chvalovicích, kdy favorizovaný kutnohorský tým jasně přehrál svého soupeře. Hosté si postupně vypracovali vedení 5:0, když do té doby povolili soupeři získat pouze jediný set. Stalo se tak v zápase druhých trojic. Zručským se za tohoto stavu povedlo získat zápasový bod, který jim zajistil jednotlivec P.Janda, když si lehce poradil s Kubekem. Ovšem ve zbytku utkání hledal marně tým Zruče n.S. recept na překonání výborné hry soupeře a nezískal již ani jeden set. Kolektivní výkon Kutné Hory korunovali hned jeho čtyři hráči ziskem 4 vítězství v utkání: Jan a David Škarkové, Syrový a Kubek.