Registrace   |   Heslo

TJ Sokol Čáslav – TJ Jiskra Zruč n.S.

17. května 2011  06:49
Sestava Čáslav: 1.dvojice: Jan Hykel, Rackovský. 2.dvojice: Vaněk, Kožený. 3.dvojice: Kožený, Jiří Hykel, Havel. 1.trojice: Jan Hykel, Rackovský, Havel. 2.trojice: Vaněk, Kožený, Jiří Hykel. Jednotlivec: Rackovský. Sestava Zruč n.S.: 1.dvojice: Vilímovský, Staněk. 2.dvojice: P.Janda, J.Janda. 3.dvojice: Rebhán, A.Klofáč. 1.trojice: Vilímovský, Staněk, A.Klofáč. 2.trojice: P.Janda, J.Janda, Rebhán. Jednotlivec: P.Janda.
Obě družstva nastoupila do utkání s minimálním možným počtem hráčů bez možnosti střídání. Čáslav zahájila skvěle, když v prvních třech zápasech neztratila ani jeden set a lehce vedla 3:0. Dva body zajistili Jan Hykel s Rackovským a Havlem ( v trojce ) . Navíc překva- pivé bylo i vítězství Vaňka s Koženým nad dvojicí Jandů v zápase druhých dvojic. Hosté ovšem nesložili zbraně a podařilo se jim následně snížit na rozdíl jediného bodu 3:2, když v zápase druhých trojic nestačila domácí formace Vaněk, Kožený, Jiří Hykel na trio Jandů s Rebhánem a vloženou dvojku rozhodl poslední vyhozený míč třetího setu v podání domácích. Čáslavské uklidnila hladká výhra Rackovského nad P.Jandou v zápase jednotlivců a odskok o dva body na 4:2. Ovšem nečekaná prohra první domácí trojice nad hostující druhou opět zkomplikovala situaci pro čáslavský tým. Hosté, ale závěr utkání a v něm koncovky třetích setů vůbec nezvládli a přenechali tak všechny body Čáslavi. Nejlepší hráči utkání: Peter Rackovský čtyři vítězství a u všech získaných bodů hostů byl na hřišti jejích kapitán Zdeněk Rebhán