Registrace   |   Heslo

Chabeřice Star – NK Sparta Kutná Hora

17. května 2011  06:53
Sestava Chabeřice: 1.dvojice: M.Závorka st., Šťastný. 2.dvojice: M.Závorka ml., Král. 3.dvojice: Sátra, Jeništa. 1.trojice: Sátra, Král, Jeništa. 2.trojice: M.Závorka ml., M.Závorka st., Šťastný. Jednotlivec: M.Závorka ml. Sestava K.Hora: 1.dvojice: J.Škarka ml. ( Hájek ), D.Škarka. 2.dvojice: Němec, Kubek. 3.dvojice: Hron, Syrový. 1.trojice: J. Škarka ml., D. Škarka, Hron. 2.trojice: Němec, Kubek, Syrový. Jednotlivec: Kubek.
Do šlágru kola si držel domácí tým letošní neporazitelnost, kterou ale zastavil kutnohorský tým. Při velké vyrovnanosti v zápasech dvojic rozhodla o vítězství hostů jejích stoprocentní úspěšnost v zápasech trojic. Po úvodních zápasech dvojic byl stav vyrovnaný 1:1, kdy nejdříve bratrská dvojice Škarků hladce zdolala domácí první formaci Závorka st. – Šťastný, ale kontr přišel v zápase druhých dvojic. O jediný míč třetího setu byli lepší Závorka ml. s Králem, nežli Němec s Kubekem. Pak, ale kutnohorští nasadili k trháku na1:4 a pouze v zápase druhých trojic povolili soupeři získat třetí set. Domácí Závorka ml. následně hladce přehrál Kubeka v zápase jednotlivců, ale oba následující zápasy trojic potvrdily přesilu K.Hory v této disciplíně, která tak měla již vítězství „v kapse“. Konečnou podobu výsledku pak dala výhra domácí druhé dvojice nad soupeřovou první, do které již nenastoupil J.Škarka ml., ale odpočívající Hájek. Hráčem utkání byl na straně domácích Závorka ml., který byl u všech získaných bodů svého týmu. Hosté podali kolektivní výkon a vyjma Hájka, který nastoupil pouze v posledním zápase, tak zaznamenali všichni po třech vítězstvích.