Registrace   |   Heslo

NK Velké Chvalovice – Chabeřice Star

24. května 2011  11:05
Sestava V.Chvalovice: 1.dvojice: Veselý, M.Ondra. 2.dvojice: Mikovec, Pošíval. 3.dvojice: Minařík, Drška. 1.trojice: Pošíval, Veselý, Minařík ( Drška ). 2.trojice: Mikovec, Z. Ondra, Martinec. Jednotlivec: Mikovec. Sestava Chabeřice: 1.dvojice: M.Závorka ml., Král. 2.dvojice: M.Závorka st., Šťastný. 3.dvojice: Sátra, Tvrdík. 1.trojice: Sátra, M.Závorka st., Tvrdík. 2.trojice: M.Závorka ml., Král, Šťastný. Jednotlivec: M.Závorka ml.
Hosté přijeli do Chvalovic v roli velkého favorita. Na obou stranách se dočkali své letošní premiéry dva hráči, kdy v domácí sestavě nastoupil Václav Drška a u hostů pak Petr Tvrdík.
V samotném utkání do jeho poloviny jasně dominovali hráči Chabeřic, když bez ztráty setu postupně navyšovali své vedení až na 5:0. Šestý rozhodující bod se již v zápase jednotlivců nerodil tak lehce, když o vítězství M.Závorky ml. nad domácím kapitánem Mikovcem rozhodl jediný možný míč třetího setu! Následující zápas první domácí proti druhé trojici hostů ještě jasně vyzněl pro chabeřické, ale pak se přeci jenom podařilo domácí druhé trojici ve složení Mikovec – Z.Ondra – Martinec porazit byť o jediný míč třetího setu trio Sátra – M.Závorka st. – Tvrdík a snížit stav na 1:7. Hosté si konec utkání ohlídali i když poslední zápas přinesl třísetovou bitvu 10:6, 9:10 a 7:10 a tím stanovil konečnou podobu výsledku. Opět stoprocentní bilanci zaznamenal nejlepší hráč utkání Milan Závorka ml., který vyhrál všech pět zápasů.