Registrace   |   Heslo

NK Krakovany/ Radovesnice II – TJ Jiskra Zruč n.S.

24. května 2011  11:13
Sestava Krakovany: 1.dvojice: T. Fritscher, V.Dostál. 2.dvojice: P.Dostál, Scháněl. 3.dvojice: Slepička, Zavadil. 1.trojice: Štěpař, V.Dostál, Slepička. 2.trojice: T.Fritscher, P.Dostál, Scháněl. Jednotlivec: Steklý. Sestava Zruč n.S.: 1.dvojice: Vilímovský, Staněk. 2.dvojice: P.Janda, Rebhán. 3.dvojice: A.Klofáč, J.Janda ml. 1.trojice: P.Janda, Vilímovský, Rebhán. 2.trojice: Staněk, A. Klofáč, J.Janda ml. Jednotlivec: P.Janda.
Nedělní dohrávka přinesla vyrovnanější průběh, kde hlavně v zápasech trojic byli domácí hráči vyrovnaným soupeřem. Premiéry se v sestavě hostů dočkal mladičký Jaroslav Janda. Hned úvodní zápas prvních dvojek dospěl do třetího setu, který ale domácí v sestavě T.Fritscher, V.Dostál proti Vilímovskému se Staňkem vůbec nezvládli. Zápas druhých dvojic již jasně vyzněl pro hosty a ve stejném duchu se nesl i zápas prvních trojic. Vedení 3:0 hosty hodně „ukolébalo“ a Krakovany toho dokázaly využít ke snížení stavu na 2:3. Nejdříve druhá domácí trojice vedená T.Ftitscherem si hladce ve dvou setech poradila s triem vedeným B. Staňkem a následně vložená dvojice dospěla do třetího setu, ve kterém Slepička se Zavadilem zdolala mladíky A.Klofáče s J.Jandou ml. Zápas jednotlivců měl velkého favorita v P. Jandovi, který to potvrdil nad Steklým, 2:4. Následně druhá trojice hostů prohrála i svůj druhý zápas s formaci vedenou L.Štěpařem a domácí se tak dotáhli na rozdíl jediného bodu. Rozhodnutí přišlo v nejdramatičtějším zápase dne, který musel rozhodnout třetí set a v něm tahalo za kratší konec domácí trio vedené jejím kapitánem T.Fritscherem. Krakovany ve zbytku utkání již nenašli recept, jak překonat hru hostů a bez zisku setu prohrály oba zbývající zápasy dvojic. Nejlépe si v utkání vedl hráč P.Janda s pěti výhrami.