Registrace   |   Heslo

TJ Jiskra Zruč n.S. – TJ Církvice „B“

30. května 2011  13:12
Sestava Zruč n.S.: 1.dvojice: Vilímovský, Staněk. 2.dvojice: P.Janda, J.Janda st. 3.dvojice: Rebhán, A.Klofáč. 1.trojice: Staněk, Vilímovský, Rebhán. 2.trojice: P.Janda, J.Janda st., A.Klofáč. Jednotlivec: P.Janda. Sestava Církvice „B“: 1.dvojice: R.Laczko, Volenec. 2.dvojice: Kutílek, Jelínek. 3.dvojice: Venc, Havránek ( Jílek ). 1.trojice: R.Laczko, Volenec, Havránek. 2.trojice: Kutílek, Jelínek, Venc. Jednotlivec: R.Laczko.
Družstva si po předcházející domluvě vyměnila pořadatelství. Celkově lze výsledek utkání hodnotit jako překvapivý a při vyrovnané bilanci zápasů dvojic 2:2 a trojic 2:2, rozhodla o vítězi nepárová část, ve které byli lepší hráči z Posázaví. Úvod vyšel nad očekávaní lépe domácím, kteří obě dvojice byť druhou musel rozhodnout třetí set vyhráli.Následné trojice již skončily dělbou 1:1, když nejdříve Staněk, Vilímovský a Rebhán nestačili na R.Laczka s Volencem a Havránkem, ale Jandové spolu s A.Klofáčem přetlačili ve třech setech Kutílka s Jelínkem a Vencem. Právě již zmíněná nepárová část utkání rozhodla, když nejdříve překvapivě hladce si domácí duo Rebhán – A.Klofáč poradilo s Vencem, Havránkem a střídajícím Jílkem a stejně tak dopadl zápas jednotlivců mezi P.Jandou a R.Laczkem. To již Zruč n.S. měla jistý bod, jelikož vedla 5:1. Následující zápas trojic do kříže rozhodl pro hosty jediný míč třetího setu, ale domácí druhá trojice vedená P.Jandou si lehce poradila se soupeřovou formací kočírovanou R.Laczkem a zajistila šestý zápasový bod a vítězství pro domácí tým. Poslední dvě dvojice vyhráli hosté ( tu první ve třech setech ), ale ani to nic nezměnilo na domácím nečekaném, ale zaslouženém triumfu. Průběh: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 6:2 a 6:4.