Registrace   |   Heslo

NK Velké Chvalovice - NK Krakovany/ Radovesnice II

07. června 2011  10:10
Sestava V.Chvalovice: 1.dvojice: Ulman, Drška. 2.dvojice: Mikovec, Janeba. 3.dvojice: Pošíval, Čábelka. 1.trojice: Mikovec, Ulman, Čábelka. 2.trojice: Janeba, Pošíval, Drška. Jednotlivec: Mikovec. Sestava Krakovany: 1.dvojice: Novotný, P.Dostál. 2.dvojice: T. Fritscher, V.Dostál. 3.dvojice: Sodoma, Scháněl. 1.trojice: Sodoma, Novotný, V.Dostál. 2.trojice: T.Fritscher, P.Dostál, Scháněl. Jednotlivec: Steklý.
Ve velice vyrovnané předehrávce ( 1.6. ) se podařilo domácím získat vůbec první vítězství v soutěži a oplatit tak svému rivalovi prohru z prvního kola stejným poměrem. Na úspěchu Chvalovic se hodně podepsala účast jejího smečaře Janeby, který nastoupil za svůj tým podruhé v sezóně a rovněž podruhé si zahrál i jinak absentující V. Drška. Po úvodních dvojicích byl stav 1:1, když nejdříve Ulman s Drškou nestačili na P.Dostála s Novotným a následně Mikovec s Janebou zdolali T.Fritschera s V Dostálem. Následující čtyři zápasy musel rozhodovat třetí set a třikrát byli úspěšnější domácí. Oba úvodní duely trojic vyhráli chvalovičtí vždy 10:7 ve třetím setu, ale třetí dvojice hostů Sodoma – Scháněl přetlačila Čábelku s Pošívalem a korigovala na 3:2. Ovšem i zápas jednotlivců dospěl do třetího setu a v něm domácí Mikovec povolil Steklému na druhé straně pouhý jeden míč a dostal svůj tým do nadějného vedení 4:2. Hned následující zápas domácí formace vedená právě Mikovcem nezvládla a lehce podlehla triu soupeře vedeným T.Fritscherem. Důležitý byl ovšem následující bodový zápis druhé Janebové formace, která po třísetové bitvě navýšila opět dvoubodové vedení a v tomto okamžiku již měl domácí tým jistotu minimálně remízy. T.Fritscher s V.Dostálem následně lehce přehráli Ulmana s Drškou a snižovali na rozdíl jediného bodu, ale Mikovec s Janebou potvrdili proti P.Dostálovi s Novotným roli favorita a po hladkém vítězství mohli propuknout v domácím táboře oslavy premiérové výhry v soutěži. Nejlépe si v utkání vedla dvojice hráčů Mikovce s Janebou, kteří zaznamenali po čtyřech vítězstvích. Průběh: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4 a 6:4.