Registrace   |   Heslo

TJ Církvice „B“ – NK Sparta Kutná Hora

07. června 2011  10:11
Sestava Církvice„B“: 1.dvojice: Kutílek, Volenec. 2.dvojice: R.Laczko, Jelínek (Havránek). 3.dvojice: V.Holý, Šváb. 1.trojice: R.Laczko, Volenec, Kutílek. 2.trojice: V.Holý, Jelínek, Venc. Jednotlivec: R.Laczko. Sestava K.Hora:1.dvojice: J.Škarka ml., D.Škarka. 2.dvojice: Němec, Syrový ( Hájek ). 3.dvojice: Kubek, Veselý. 1.trojice: Němec, Syrový, Kubek. 2.trojice: J.Škarka ml. ( Veselý ), D.Škarka, Hájek. Jednotlivec: Kubek.
Úplně jiné utkání přinesla odveta těchto dvou družstev, než tomu bylo v prvním kole, kde kutnohorští utržili doposud jedinou prohru v soutěži. Obě družstva nastoupila do utkání v téměř kompletním složení, ale v její první polovině jasně dominoval hostující tým. Až do zápasu jednotlivců totiž hráči Církvic nezískali ani jeden set a skóre utkání se tak zastavilo na hrozivých 0:5. Pak se domácím podařilo dvakrát bodovat, když nejdříve R.Laczko porazil ve třech setech J.Kubeka a následně první trio R.Laczko – Volenec – Kutílek přehrálo druhou trojici hostů, do které ale nenastoupil smečař J.Škarka ml. Úspěch, ale domácí tým vůbec nenakopl a naopak ve zbytku utkání opět dominoval bez ztráty setu tým z Hory. Nejvíce bodů, celkem čtyř zaznamenala dvojice hráčů vítězného týmu P.Němec, Syrový.