07. června 2011  10:13
Sestava Čáslav: 1.dvojice: Jan Hykel ( Jiří
Hykel ), Rackovský. 2.dvojice: Ďurana, Koutný. 3.dvojice: Macoun, Žilka. 1.trojice: Jiří Hykel
( Havránek ), Rackovský, Žilka. 2.trojice: Ďurana, Koutný, Macoun. Jednotlivec: Rackovský. Sestava Chabeřice: 1.dvojice: M.Závorka ml., Král. 2.dvojice: M.Závorka st., Šťastný. 3.dvojice: Sátra, Tvrdík ( Jeništa ). 1.trojice: M.Závorka ml., M.Závorka st., Šťastný. 2.trojice: Sátra, Král, Jeništa. Jednotlivec: M.Závorka ml.

Vůbec první remízové utkání se zrodilo v Čáslavi, které ale hodně ovlivnila nepříjemná událost v jeho samotném úvodu. Stalo se tak ve třetím setu zápasu úvodních dvojic, kde si domácí hráč Jan Hykel přivodil těžké zranění kolena a musela být přivolána záchranka. Po zhruba třicetiminutové pauze se v utkání pokračovalo. Překvapivě dobře si zde vedl střídající Jiří Hykel, který spolu s Rackovským dotáhli třetí set do vítězného konce 10:8 a tato ztráta hodně mrzela první favorizovanou hostující dvojici M.Závorka ml. – Král. Chabeřicím se ovšem podařilo něco podobného v zápase druhých dvojic, kde Šťastný se Závorkou st. překvapivě přetlačili ve třech setech domácí Ďuranu s Koutným a bylo 1:1. Vyrovnanost se potvrdila v dalším průběhu, když po zápasech trojic to bylo 2:2 a nepárové části pak 3:3. Stalo se tak když první domácí trojice nestačila na soupeřovou první a naopak. Domácí vložená dvojice Macoun – Žilka byla nad síly Sátry, Tvrdíka a střídajícího Jeništy a obráceně Rackovský v zápase jednotlivců nestačil na Závorku ml. Dramatický průběh měl i zbytek utkání, kdy hosté se vždy dostali do jednobodového vedení, ale domácí tým kontroval vyrovnáním a stanovil tak konečnou dělbu bodů. Celkem tři vítězství v utkání zaznamenalo hned pět hráčů. Na domácí straně Ďurana, Koutný a Macoun u hostů pak M.Závorka st. a Šťastný. Průběh: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5 a 5:5.