Registrace   |   Heslo

Chabeřice Star – TJ Jiskra Zruč n.S

15. června 2011  08:48
Sestava Chabeřice: 1.dvojice: M.Závorka st., Šťastný. 2.dvojice: M.Závorka ml., Král. 3.dvojice: Sátra, Jeništa. 1.trojice: Sátra, Závorka st., Jeništa. 2.trojice: M.Závorka ml., Šťastný, Král. Jednotlivec: M.Závorka ml. Sestava Zruč n.S.: 1.dvojice: Staněk, Vilímovský. 2.dvojice: J.Janda st., P.Janda. 3.dvojice: Rebhán. A.Klofáč. 1.trojice: Staněk, Vilímovský, A.Klofáč. 2.trojice: P.Janda, J.Janda st., Rebhán.
Vyrovnanější byla odveta v derby těchto týmů, nežli tomu bylo ve druhém kole ( 8:2 ), ve kterém získali zručští hráči pouhé čtyři sety. Po úvodních zápasech dvojic byl stav vyrovnaný 1:1, kdy nejdříve Závorka st. se Šťastným porazili Staňka s Vilímovským, ale dramatický zápas druhých dvojic rozhodl jediný míč třetího setu ve prospěch rodinného klanů Jandů a ke smutku Závorky ml. s Králem. Pak, ale domácí tým nasadil k trháku a postupně navýšil své vedení až na 5:1. Nic nebylo hostům platné, že tři sety prohráli poměrem 10:9 a navíc zápas vložené třetí dvojky ve třetím setu. Již i zisk bodů by byl pro hráče Jiskry spíše zázrakem, ale oba zápasy trojic do kříže zvládli na výbornou ( jejích druhá trojka ve třech setech ) a podařilo se jim tak alespoň zdramatizovat koncovku utkání. Obě poslední dvojice do kříže přinesli velký boj, ale domácí tým byl v obou případech lepší o tři resp. pět míčů a dokráčel si tak k šestému vítězství sezóny.