Registrace   |   Heslo

A - Tým

Hlavenec A - SK Jizerní Vtelno A

A - Tým  21. května 2011  15:51

Hlavenec - Jiz.Vtelno A 6-1.Ve 4.kole jsme zavítali na hřiště Hlavence,kde se nám v minulosti dařilo.Domácí, posíleni o Vrtišku J.,který se vrátil z Čelákovic a s navrátilcem Kvapilem,se netají tohou postoupit zpět do kraje.V první dvojce nastoupil poprvé s P.Bočkem M.Huk.Tato naše loni velice úspěšná dvojice zahájila utkání velice špatně,hlavně příjmem podání a příhrou.První set jim proto unikl,ve druhém nastalo zlepšení,ale to nestačilo na první bod.Do druhé dvojky postavili domácí zmiňované Vrtišku s Kvapilem.Naše druhá dvojka P.Jareš s M.Kašpárkem na ně získala první set,ale to bylo vše,protože měla spoustu nevynucených chyb.V první trojce šel na hřiště blokař R.Huk s M.Hukem a na příhře byl P.Boček.Utekl jim začátek špatnou hrou v poli,hlavně při přípravě útoku.Ve druhém nastalo zlepšení,ale ta koncovka....V singlu měl nad P.Jarešem domácí navrch a bylo tím o vítězi zápasu rozhodnuto.Bohužel jsme v odvetách dvojek nebodovali,i když druhá dvojka k tomu měla blízko,ale opět a znovu ta koncovka při "sněhulácích"...Do druhé trojky šel místo Bočka Jareš.Dobrým blokem a polem jsme získali první set.Druhý nám utekl a ve třetím jsme vedli 7-1.A najednou 7-7.....ale závěr byl náš a tím to nebylo s nulou.